La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

24

Mój brat mieszka na Żoliborzu, dzisiaj poszedł wraz z żoną strajkować. Podobno ludzi jest naprawdę mnóstwo. I patrząc po zdjęciach i relacjach, nie tylko na Żoliborzu tylu jest ludzi, a w coraz większej ilości miast. Z jednej strony czuje smutek, ale z drugiej... dumę. Dumę, że ludzie się ruszyli z domu i że chcą walczyć o wolność i jakąkolwiek nowoczesność w dobrym tego słowa znaczeniu. Że chcą przeciwstawić się najgorszej władzy jaka się zdarzyła po 89.


1

@macio_944 co oni chcą zrobić? niech wyniosą jarka z domu

4

@NaFazieHitman No nie powiem, byłoby fajnie :) Ale Jarek ma tam więcej policji niż na meczach Barca - Real przed pandemią.

konto usunięte

1

@macio_944 We Wrocławiu też mnóstwo.

3

@macio_944 Jeden stary chu.... z kotami doprowadzi do ruiny kraju i to nasza wina bo Polska go wybrała

konto usunięte

1

@macio_944 W Gliwicach też naprawdę spora mobilizacja. Fajnie się patrzyło.

1

@NeroTFP Jeśli w Katowicach będzie w niedzielę, to idę. Ale widzę, że dzisiaj też trochę osób dzisiaj się zebrało w Kato. No i bardzo dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?