- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
0
@macio_944
Coś ostatnio cicho o Cyberpunku :D
0
@tadzik447 Mam jakieś dziwne wrażenie, że ta gra podzieli los Fallout 76. Mega reklama, obietnice, zapowiedzi itd, itp, a potem...
Wiem, że wierzą ludzie w to, że ekipa od Wiedźmina nie da ciała, ale mimo wszystko mam obawy.
4
@norbi77 Co? XD
3
@norbi77 Moim zdaniem to jest niemożliwe żeby ta gra nie była hitem nad hitami. Jak Wiedźmin 3 wyznaczył nowe trendy tak teraz zrobi to Cyberpunk 2077 :P
8
@norbi77 Aż tak źle jak Fallout 76 to raczej nie skończy, bo jestem pewien, że Redsi dadzą nam naprawdę świetne i dopieszczone RPG, tylko obawiam się o ludzi, którzy nastawiają się na jakieś arcydzieło 10/10 i kiedy się okaże, że pewne aspekty nie spełniają ich oczekiwań to z tej irytacji będą absurdalnie zaniżać jej ocenę, no ale zobaczymy.
0
@norbi77 Nie porównujmy wypalonej Bethesdy do CD Project Red :)
0
@MesQueUnClub_87 Nawet jeśli to będzie arcydzieło to znajdą się takie osoby, które będą zaniżać ocenę :P
0
@tadzik447 No nie powiedziałbym, dzisiaj o 16 jest stream z gry-online.pl na którym pokażą polski dubbing i będzie rozmowa z devami i aktorami głosowymi :)
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2640
Obejrzę później, bo o 16 moje serce w pełni należy do Barcelony.
0
@tadzik447 Oby tak było. Tylko niepokojące są trochę te różne info. Odłożona premiera(ok, pandemia), usuwanie z gry trybów, który pierwotnie miały być itd
0
@MesQueUnClub_87 Być może będzie tak samo jak z "The Last of Us 2", że gra podzieliła graczy ze względu na niespełnione oczekiwania.
0
@fcbarcafan19 Słuchaj, a kto powiedział, CDP jest nieomylny?
Nie takie wpadki w tej dziedzinie miały wielkie firmy.
0
@koziar To samo.