La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 925 Culés

1

Barcelona jest bardzo elektryczna, przestraszona. Powinni szybciej i pewniej operować piłką. Wrócił stary "dobry" Busquets. Za każdym razem kiedy jest przy piłce zawał, że zaraz ją straci. Nie zmieniam zdania niezależnie od tego, ile piłek odbierze i ile kilometrów przebiegnie. Przy dobrym rywalu, który naciska pressinigiem Busquets był, jest i będzie zagubiony i nie ma już na to rady.
Ogromny błąd Pique przy bramce. Wyszedł do Benzemy, ale za późno i jeszcze zrobił miejsce dla Valverde. Chciał załatwić dwóch zawodników naraz, a koniec końców nie załatwił żadnego. Bramka w dużym stopniu na jego konto.
Pedri niestety nie dał rady. Najsłabszy z naszych zawodników.
Możemy sprowadzać kogokolwiek do ofensywy, a i tak okazuje się, że najgroźniejszą bronią są wyjścia do przodu Alby. Świetny występ.

Cieszy zawiedziona gęba Casemiro. Kazek pierwszy raz w życiu trafił na normalnego sędziego i nie może zrozumieć jak to jest, że ostre wejście w nogi rywala karane jest żółtą kartką.

1

@Bartek22 Pique niestety zaryzykował się się przeliczył, powinien powoli cofać i kupować czas

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?