- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
11
Szkoda porażki z Getafe. Ale fakt pozostania Zidane bardzo cieszy, prędzej my się poprawimy niż Real w tym sezonie. Wiadomo Barca musi wygrywać z Realem, ale sytuacja w lidze kompletnie nie ma co się teraz przejmować .Według mnie w tum sezonie będzie nie wiadoma do ost kolejki.
0
@Kamiloza91 Real na wiosnę z nami wygrywał a kolejkę pozniej przegrał z Betisem także sezon jeszcze baardzo długi
1
@Kamiloza91 Czy ja wiem, Real leci na mentalu, cisną aż wcisną. W momencie jak wchodzą w kryzys to Zidane nie potrafi nic zmienić do momentu aż znowu samo zacznie wpadać i znowu uwierzą w siebie. Ten dzisiejszy mecz może im dać bardzo bardzo dużo w tej kwestii.
0
@Striker Ja widzę, że Real jest słabszy niż w tamtym roku, a my patrząc na jeden miesiąc gramy lepiej niż rok temu. Z resztą trzeba poczekać jeszcze z 3/4 miesiące. Patrząc na grę teraz to Real jest w takiej samej sytuacji co my, w niczym nie są od nas lepsi.
0
@Striker
Przyjedzie druzyna dobrze ustawiona w defensywnie z szybkimi napastnikami na kontry jak Cadiz czy Shaktar i znowu beda mieli klopoty. Dzisiaj wygrali bo zagrali 2 razy lepiej w obronie od nas. Barca 80% meczu na chodzonego, jak przyszpieszali to Real bardzo sie gubil w obronie.
0
@ObiektywnyKibic121 Dobre uwsgi. Jak dla mnie szybciej Real straci pkt niż my. O mistrzostwie zadevydują zdobyte pkt w takich meczach jak Cadiz.
0
@Kamiloza91 Koleś seryjnie zdobywa trofea z realem; mamy duże bardzo duże problemy z wygrywaniem z jego drużyną a ty się z tego cieszysz bo ja jakoś nie
0
@mariosss20 I co z tego, że z nami wygrywa. Ja tam wolę żehy został Real z Zidanem. Z innym trenerem Barca też by przegrała.