La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

9

Busquets dał dupy przy pierwszym golu, gdyby nie to z prowadzeniem 1:0 grałoby się inaczej. Potem jak dobrze weszliśmy w mecz to Lenglet popełnia głupi błąd, który cwaniak Ramos wykorzystuje. Ten mecz nie był zły, po prostu seria błędów i niefortunnych zdarzeń sprawiła, że przegraliśmy. Tak serio to ta bramka na 3-1 nic nie znaczy, bo Koeman rzucił już wssystkie siły do ataku i można było się spodziewać gwoździa. Jedno jest pewne, Busi nie nadaje się na ważne mecze, chłop głową jest chyba na Majorce podczas meczu.

0

@kuz powiedz mi ile jeszcze można proste błędy popełniać? To jest trzeci mecz z rzędu z karnym dla przeciwnika!

0

@masa11 No dzisiaj to była typowa walka przy wrzutce, zawsze ktoś kogoś ciąga a Ramos po prostu jest cwaniakiem i tyle, ja bym się tutaj nie czepiał za mocno do Lengleta.

0

@kuz I tak będzie grał...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?