La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

36

Widziałem u Leo tę złość, zacietrzewienie a zwłaszcza w pierwszej połowie, ale niestety w takim meczu liczą się niuanse tudzież detale, co by było gdyby Couthinio jebnął bramkę z czerepa, ale nie trafił we wrota, a taki błąd Lengleta to był tak sztubacki /smarczkowaty, że głowa boli, a czy ćwok w czarnej pelerynie to powinien odgwizdać rzut z wapna - Ramos to stary wyga, dlatego też trochę teatru und pantomimy i sędzia jest po ich stronie, czy był ewidentny rzut z wapna na Leo i tak i nie, ale raczej na 99,9 %, bowiem Casemiro wszedł bądź co bądź to od tyłu w boskie giczoły Leo, krzywdzą nasz sędziowie w owym sezonie, oczywiście że tak, nawet nie wchodzę w polemikę na ten temat - Sevilla lub Dżetafe, jednak w Hiszpanii działa grupa zbrojna pod przywództwem Tebasa-kutasa, bez dwóch zdań. Ale... ale mogliśmy rozstrzygnąć mecz po swojemu, niestety, ale los i umiejętności nam nie sprzyjają, koniec-kropka.

konto usunięte

0

@Don-Corleone nie zgodzę się.Leo od początku sezonu gra na tzw odwalenie się od niego u niego nie ma tego co było kiedyś.Barca mu zbrzydła będzie grał na półgwizdka i tak będzie do końca sezonu.Byleby mogl odejść z tego syfu co tu zrobił Bartomeu

10

@Mixtape A dajże spokój, gdzie Mu Barça obrzydła, cudowne podanie do Busquetsa, niestety, ale samobój, na Balaidos to wziął sprawy w boskie giczoły, po czym dwie bramki z Jego udziałem, z Sevillą również genialne podanie do Alby, ale obrońca przeciął owe fenomenlne podanie, no i oczywiście że bramka Couthinio na pustaka, meczor Barçy vs mistrz Węgier to nawet nie ma co komentować - sztosik, dziś się dwoił i troił , ale niestety dupy dali po całości inni gracze Barçy niestety, ale gdy Leo będzie grał czterdzieści pięć metrów od pola karnego, to nawet nie ma o czym gadać, bo po co drążyć temat, ale na pewno nie widać, ażeby Leo miał wyjebkę na Barcę, co to to nie!!!!

konto usunięte

2

@Don-Corleone może masz racje może ja źle oceniłem Leo

1

@Mixtape Spokens, przecież nie możemy wszyscy pisać w jednym tonie, niekiedy trza się posprzeczać, ale przecież nie skoczyliśmy sobie do oczu, była pomiędzy nami pełna kulturka a nawet savoir vivre, ja nie narzucam nikomu moje postrzeżenia na futbol, akurat wczoraj chodziło o mecz Barçy vs Los Blancos, myślę, że Leo po prostu zagrał przyzwoite /rzetelne zawody, ale porażka bardzo boli, oj boli!!! Pozdro :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?