La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

7

Na TNT leci akurat kultowy film pt. "Wejście smoka", ja akurat trenowałem boks w GKS Jastrzębie i to pięć lat, właśnie wtedy, kiedy bożyszczem tłumu był ŚP. Henio Średnicki, później trening od czasu do czasu kickboxing u Czarka Podrazy, ale pamiętam jaki był hype na mistrza świata Marka Piotrowskiego, nie lubiłem karete kyokushin, jakieś mokuso, senpai, dostałem w ryj z obrotowego, to z urzędy chciałem mu dojebać gostkowi tudzież troglodycie, który mnie z znienacka zbombardował, jakieś krokodylki, nie ma to, jak boks, walić w dupę Azjatów!!!

1

@Don-Corleone Wiesz, są tacy co wolą Kyoka jednak np ja. Kiedyś jakieś kilkanaście lat temu trenowałem trochę Kyoka i Kickboxing i jednak lepiej mi się to pierwsze przyswajało. Nie ważne co człowiek ćwiczy, liczy się pasja i chęci, u mnie to było spalenie psychiczne i zrezygnowałem później z treningów. Idolami byli w dzieciństwie Bruce Lee, Van Damme i Chuck Norris swoją drogą. Mnie np Judo się nie podobało za to, krótko chodziłem bo nawet chyba nie miesiąc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?