La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 820 Culés

6

Ochłonąłem po wczoraj i obejrzałem mecz jeszcze raz. Jakość gry zarówno jednego jak i drugiego zespołu była bardzo porównywalna. Spotkanie mogło równie dobrze zakończyć się wynikiem do przodu dla nas, ale zabrakło szczęścia i uczciwości sędziowskiej. Dajmy czas Koemanowi. Ten sezon to może być jeden wielki poligon doświadczalny.

1

@DonAndrzejos Muszą tylko wspólnie z zespołem ustalić czemu wszystko kompletnie siadło po karnym. Do tego momentu mecz był wyrównany, a drugą połowę zaczęliśmy wręcz bardzo dobrze i brakło dokładności w końcówkach akcji żeby zdobyć gola. Brak zdecydowanej reakcji Koemana na wydarzenia w trakcie meczu martwi i oby wyciągnął wnioski na kolejne mecze, chociaż patrząc na to że tak samo był z Sevillą i Getafe to się zaczynam o to obawiać.

0

@DonAndrzejos Pierwsze wioski to będzie można wyciągać luty/marzec

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?