La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1232 Culés

0

Opinie sędziów co do karnego Lengleta są podzielone, czyli nie ma sytuacji czarno-białej, czyli VAR nie powinien interweniować. Tyle i aż tyle.

konto usunięte

3

@DonMatteo901 Dla mnie jest karny. Ramos oczywiście przyaktorzył, ale Lenglet bezmyślnie go ciągnął za koszulkę. Jak już chciał to robić, to mógł go w odpowiednim momencie puścić i wtedy już to nie byłoby takie jasne (jak obrońca sprytny, to tak robi, choć i tak, i taki pretekst może wystarczyć sędziemu), a Francuz trzymał go do samego końca.

0

@DonMatteo901 Wystarczyło, żeby to Lenglet się położył po popchnięciu Ramosa zamiast go ciągnąć za koszulkę. Jak zwykle wkracza magiczne pojęcie interpretacji sędziego.

0

@BaroPodertos Ale nie zrozumiałeś. Ja nie dyskutuję czy był karny, czy nie. Sędziowie mają różną optykę na to zagranie, czyli według przepisów nie powinno być w ogóle VARu w tej sytuacji.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 A to nie jest właśnie tak, że jak sędziowie nie są zgodni, to mówią głównemu, żeby sam zobaczył?

0

@BaroPodertos W przepisach jest tak, że jak sytuacja nie jest błędna w 100% to VAR nie ma prawa interweniować. Między innymi Marciniak to mówił kilka razy. Część sędziów się do tego stosuje, część nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?