La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

2

No w sumie lipa, że sytuacja w kraju jest taka jaka jest, generalnie jest słabo, ale grunt że płaszczyk od sponsora jest git xDD

https://www.instagram.com/p/CGxnL3HBKmD/?hl=pl

Wczoraj też z jakąś instagramerką była inba, że odnosiła się do tych protestów, a jednocześnie reklamowała batonik, po czym sponsor zerwał z nią umowę xD

konto usunięte

0

@damianex10 tak, chodzi o Olimp Sport Nutritions i niejaką @fitbadurke

4

@damianex10 ogólnie ta cała branża influencerów itd to jedno wielkie rakowisko :D

0

@damianex10 Nawet niezła jest

4

@Encore A z tym to ja nie śmiem polemizować. Ale kurde, jakieś wyczucie smaku trzeba mieć.

0

@damianex10 A co do najważniejszej kwestii.. No to masz rację Damianie. Ja niestety patrzę zazwyczaj jako pierwsze na co innego :C

konto usunięte

0

@MaziFCB no ja nawet nie chce sponsorów dlatego, pisał do mnie trec, furia czy Sfd ale nie widzę siebie reklamujacego jakieś batoniki i wszystko wyreżyserowane musi być

0

@damianex10 generalnie na pewno jest masa przypadków o których mówisz, ale w takich przypadkach jak podlinkowany to jeszcze tak źle nie wygląda. Po prostu napisała co ma na sobie na zdjęciu (jasne że sponsorowane), ale laski to interesuje i i tak miałaby setki pytań w komentarzach typu "kochana skąd płaszczyk??" xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?