- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1620 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1620 Culés
3
odpisze tutaj bo zniknął post, a moderacji nie chce się odpowiadać, więc napiszę wam wszystkim co zrozumiałem po permanentnym banie. to co robisz Ty i cała reszta nie ma sensu. walczycie z wiatrakami, po co się kłócisz? znowu powieliłeś komentarz, napisałeś, że ktoś jest żałosny, więc jest to obraza jakby nie było. przeszedłem przez wszystkie etapy tutaj, walczyłem o "równe prawa" dla wszystkich i byłem zbanowany chyba 30 razy, teraz nie dostaje banów bo nie wdaje się w pyskówki z ludźmi. To takie proste, pisze swoje zdanie w miare kulturalnie i nie daje się sprowokować, a kłótnie pomijam albo zamieniam w żart, dawno nikt mi komentarza nie usunął bo nie było takiego powodu. Cenie sobie komunikację między kibicami Barcelony po to wchodzę na Ramble i fajnie jest tutaj być poprostu, a niektórzy wchodzą tutaj walczyć i sam tak robiłem niestety - lub stety zderzyłem się z rzeczywistością najczęściej lecą komentarze WREDNE poprostu, a jak usuną wam wpis to konsekwentnie powielacie postawę wredną i nieprzyjemną aż do BANA i wkońcu to zrozumiałem bo wracałem wiele razy znowu być wrednym i leciałem na kolejne "wakacje".
Bez moderacji byłby tu straszny burdel i mniej więcej to rozumiem, troche nadużywają władzy, ale nie mamy na to za bardzo wpływu tylko tracicie energię i samopoczucie na te sprawy. kibicujemy Barcy, a wy tracicie czas na obrzucanie się gównem, że tak powiem, nie chce tam być jakimś guru, ale tak to z mojej perspektywy wygląda, może komuś to pomoże na przyszłość, aby nie kręcić się w błędnym kole, a ja chyba właśnie bije swój rekord bez bana. pozdro ;)
1
@NaFazieHitman
Starzejesz sie :D
0
@MarioVeB! no wiem ^^,
0
@NaFazieHitman to zle robisz trzeba zrobić protest :D