- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
4
Mam rozkminę - czy ten temat z aborcją to jest pięknie zaplanowane przedsięwzięcie które ma coś ukryć (ciekawe co), czy wypadek przy pracy? Bo mam wrażenie że aż takiej burdy, protestów i dymów się Jarosław nie spodziewał, ale z drugiej strony tak inteligentny gość i rasowy polityk chyba nie popełniłby "aż" takiej "pomyłki'.
0
@SelloutCrowd są głosy że to ma być masowa akcja aby zmusić wszystkich do szczepienia (za chiny!)
1
@SelloutCrowd Ja sobie nie wyobrażam co innego mieliby ukryć :D Dożywotniość kadencji przydenta?
0
@SelloutCrowd Wydaje mi się, że to nie takie proste. PiS i Jarek ma kilka grup społecznych, które są jego elektoratem. Czasem te grupy się wykluczają poglądami. Jedną z nich są zagorzali katolicy i ich też musi zaspokoić od czasu do czasu.
1
@Bykunn Znaczy ja już dziś jednemu z bliskich powiedziałem "Nie pytaj co oni jeszcze mogą ukryć, bo Cię zaskoczą" i własnie to mnie ciekawi :D
0
@SelloutCrowd Nie wierzę, że to wypłynęło przypadkiem.
0
@SelloutCrowd Dla mnie oczywistym jest, że to temat zastępczy. Gdyby naprawdę Jarosław miał wolę, żeby zmienić prawo w tej kwestii, to zrobiłby to już dawno temu. Chociażby na wiosnę, kiedy projekt obywatelski w tej sprawie wylądował w koszu. TK jakoś często się nie zbiera. Czemu zrobili to akurat teraz?
Kaczyński to wszystko przewidział. Wzrost zakażeń zwalą na protesty. Protesty odwrócą uwagę od fatalnej sytuacji ekonomicznej. Kolejna cegiełka do powszechnego niepokoju. W międzyczasie stworzą w ludziach sztuczną potrzebę zaszczepienia się, a powszechny niepokój będzie temu bardzo sprzyjał. Zaszczepcie się, to całe zło się skończy. No i lewica dostała paliwo. Wepchnął im argument do ręki. Dzięki temu, będzie mógł kiedyś przeforsować kolejną idiotyczną ustawę, "w zamian" za powrót do starej interpretacji konstytucji.
On uwielbia zarządzać poprzez kryzys.