- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1799 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1799 Culés
7
JAK TO ŚIĘ STAŁO
Trzecia bramka Realu
Trzecia bramka wzięła się od wygranej przebitki w środkowej strefie gdzie piłkę po zgraniu Casemiro dostał Modrić. Miał na plecach de Jonga, którego niepotrzebną próbę wejścia przed siebie wykorzystał i bez problemu go minął.
https://ifotos.pl/z/qqnqpah
https://ifotos.pl/z/qqnqpax
De Jong wraz z chwilową pomocą Coutinho nieporadnie chciał zablokować Modricia, ale nic z tego nie wyszło.
https://ifotos.pl/z/qqnqpan
Chorwat zagrywa do wychodzącego Viniciusa, którego niepotrzebnie zostawił Pique idąc do zablokowania Modricia.
https://ifotos.pl/z/qqnqpaw
Pique nie zablokował podania i zostawił nie obstawionego Viniciusa. Podanie Modricia było za mocne, ale Neto popełnił błąd nie łapiąc piłki lub nie zbijając jej do boku, ale wypuszczając ją w kierunku Rodrygo.
https://ifotos.pl/z/qqnqpas
De Jong przysnął nie obstawiając nikogo i przesuwając się w miejsce gdzie była pusta przestrzeń, do Rodrygo by nie zdążył a zostawił Modricia, potem już w swoim zachowaniu był zagubiony lub spóźniony.
https://ifotos.pl/z/qqnqpaa
De Jong dał się ograć Modriciowi, potem źle się zachował po interwencji Neto, Pique niepotrzebnie wyszedł do Modricia zostawiając „swojego” zawodnika bez krycia i bardzo wolno podnosił się z ziemi, Coutinho który miał wspierać de Jonga w defensywie po zejściu Busquetsa pozostał bierny a następnie truchtał a mógł zdążyć do Modricia, Neto zła interwencja. Bramka z winy kilku indywidualnych błędów. Znowu niestety duży udział miała bierna postawa defensywnych pomocników.
Ten opis puściłem pod ocenami, ale próbując tam mieć linka od strony własnych komentarzy do tego komentarza wyskakuje „strona nie istnieje”, więc daję na ramblę, bo tu jakoś łatwiej można ściągnąć link do wpisu.
0
@pax Według mnie, to był błąd bramkarza. Nie można wypuszczać takiej piłki.
0
@Kettger
Nie pominąłem tego w opisie.
0
@pax Wiem, widzę. Szybkość Pique jest oczywista, nie ma szans zdążyć za Viniciusem, De Jong też przysnął, ale nie możesz wypuścić tak łatwej piłki i to jeszcze na środek. :)
0
@Kettger
Pique miał zostać przy Viniciusie, a nie szukać odbioru czy zablokowania podania tracąc Juniora z pola widzenia, którego wejście w pole karne sprokurowało błąd Neto. De JOng dał się nawinąć Modriciowi, potem go nie zablokował a po interwencji Neto zachował się źle. Błąd Neto był oczywisty.
0
@pax Tak samo będzie z Juve. ;]