La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

51

Wiecie, jak działa państwo polskie, państwo PiSiorów, ja się przekonałem na własnej skórze. Kukiz-15 zgłosił wniosek o przyznanie pomocy społecznej ludziom niepełnosprawnym, ludziom, którzy to cierpią na takie choroby, o którym Wam się nawet nie śniło, żyją w przeciągłym bólu, w niewyobrażalnej rozpaczy, rozpaczy ich oraz ich najbliższych, którzy opiekują się dzień i noc, którzy patrzą jak ich najbliżsi konają na ich oczach, tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Chodziło o to, żeby wyrównać najniższą stawkę krajową tzn. senat przyjął ustawę, żeby tym ludziom przyznać +500, leki są niewyobrażalnie drogie, firmy farmaceutyczne są pozbawione wszelkich skrupułów, nie ma, że boli, nie ma, że tamto i owamto albo bulisz ogromny kesz, albo zdychasz w bólu i cierpieniu. I co w związku z tym, a no to, że na mównicę sejmową wyszła jakaś pinda i zapodała, że chorzy, którzy są na pierwszej grupie inwalidzkiej oraz pobierają zasiłek pielęgnacyjny to ów zasiłek znacznie wzrośnie. Oczywiście, że ludzie chorzy dostali gonga w ryło, bowiem ktoś puka do drzwi, patrzę - a to załoga Gi z ZUS-u, otwieram kopertę i co widzem??? Faktycznie zasiłek wzrósł bardzo znacznie... siedem zeta na rękę haha Ale co to za elektorat ludzi niepełnosprawnych, przecież nie pojadą przykuci do łóżka na wybory, lepiej dać +500 osobom, którzy mają niekiedy dochód miesięczny przekraczający kilkaset tysi i więcej. Ja akurat mam na to wyjebkę, bowiem człek sobie zawsze dawał radę w życiu, ale naprawdę współczuję ludziom, dla których owe +500 mogło podnieść komfort życia tzn. mieć na leki, trochę lepsze żarełko, opłaty itd. Socjalizm made in PiS, tak trzymać!!! Tym razem nie zapraszam do tablicy tudzież dyskusji, bo naprawdę nie ma o czym gadać, dziękuję za uwagę!!!

7

@Don-Corleone Owszem. Tak. Prawda. Sam mam rodzinkę na klatce patologiczną, której dochód bez 500 plus to jest 2.500 na głowę, tu zasiłeczek na ojca, tu alimenciki od konkubenta, tu wyprawka i jest za to pite dewastowane...
Szkoda mówić.

10

@Don-Corleone "Tym razem nie zapraszam do tablicy tudzież dyskusji, bo naprawdę nie ma o czym gadać, dziękuję za uwagę!!!"

Dokładnie. Trzeba tą najgorszą partię wszech czasów po prostu wywalić. I tyle.

0

@Don-Corleone Dodam jeszcze, że zajmują 3 mieszkania. Tu separacja, tam ojciec pani i tak się żyje. Tacy ludzie wybierali PIS. No i jeszcze w dużej mierze seniorzy, rolnicy.

16

@Don-Corleone Gdybym miał wybór wolałbym dać niepelnosprawnemu te 500 zł z moich podatków, niż kolejnemu Sebixowi za to że splodził dzieciaka. Niestety nie my o tym decydujemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?