La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 944 Culés

10

Dwumecz z Interem będzie kluczowy dla kibiców Realu czy kończą sezon czy nie. Bo emocjonowanie się La Ligą, która jest ustawiona pod nich przez sędziów nie ma żadnego sensu. Dalej będą wrzucać, wrzucać, oczy będą krwawić i jak nic z wrzutki nie wpadnie to zawsze sędzia przyjdzie z pomocą z jakimiś śmiesznym karnym tak jak to miało miejsce w ich serii zwycięstw po koronaprzerwie. Piłka w La Lidze na ten moment umarła.

4

@Uukasz_93 Ja pamiętam jak dostali karnego za to, że bodaj James sfaulował Modricia. XD

konto usunięte

1

@Uukasz_93 zalogowałem się tylko po to by dać zielonego. Trzeba o tym mówić!

konto usunięte

1

@AlexDark00 Real to klubik bez honoru, nawet Ronaldo wydaje się jakby znormalnial po wyprowadzce z madrytu

1

@Dankhog Pełno takich akcji jak ten gol nacho z wolnego, gdy przeciwnicy się jeszcze ustawiali itp.

konto usunięte

1

@AlexDark00 Real to ewenement jedyny taki na świecie. To niesamowite ze do tak kuriozalnych sytuacji dochodzi w dzisiejszych czasach, gdy mecz oglądają dziesiątki/ setki milionów widzów w tv. Szkoda bo zabija to dużo funu z kibicowania.

1

@Dankhog Nwm ale jeśli ktoś myśli, że ten real nie był przepychany to chyba jest ślepy. Tyle kuriozalnych akcji jak gol że spalonego z Atletico, czerwona Vidala i brak czerwca Casemiro w meczu z Bayernem, gol że spalonego, a nawet 2 Cr'a z Bayernem, Masa tego jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?