La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 934 Culés

3

Komplikuje się nam sytuacja w środku obrony. Ciekawe na ile wypadnie Araujo.

0

@tobiasson92 Dograł połowę do końca chociaż uraz odniósł jakiś czas wcześniej. Mam nadzieję że na długo nie wypadnie i to tylko zachowawcza zmiana była.

4

@tobiasson92 Niedługo ŚO może wyglądać tak: De Jong - Griezmann :D

konto usunięte

1

@Striker chyba chodziło o starcie z 45 minuty niestety

0

@Mat_Cat O a to możliwe, jakiś czas wcześniej też na murawie leżał i myślałem że to już wtedy coś mu było.

0

@Mat_Cat Teraz wypadnięcie piłkarza na tydzień oznacza w zasadzie absencję w 4 meczach.

0

@tobiasson92 w lidze nie będzie problemu. Jest jeszcze Mingo, Oriol Busquets czy od biedy nawet Miranda.
Nie mówiąc już o możliwości gry 3-4-3 gdzie w trójce może zagrać Firpo i Roberto. Jest sporo wariantów, nie ma co narzekać.

0

@cat_r37 pique wraca

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?