La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

7

Jak wszyscy to i ja :)

Ani nie jestem jakimś "turbopatriotą" pod względem czczenia Żołnierzy Wyklętych (szanuje ale nie lubię zbytnio rozpamiętywać) ani nie jestem osobą religijną. Jednak osoby, które nie respektują swojego kraju, tego na co pracujemy wszyscy, tych którzy po dokonaniu aktów wandalizmu są w stanie spojrzeć sobie w oczy chciałbym zesłać na Syberię lub w jakiekolwiek inne miejsce niekoniecznie surowe, żeby tam budowali ten anarchiczny produkt.
Szkoda mi tych matek, które prawdziwie obawiają się o swoją przyszłość. Szkoda też tych dziadków dla których wiara była świętością przez całe życie a teraz widzą tak smutne obrazy w telewizji.
Niestety motłoch zatańczył tak jak im Kaczafi zagrał.

0

@szymon6847 No to faktycznie w ogóle nie jesteś skrajny i stronniczy w przekazie :D "Motłoch zatańczył" o setkach tysięcy ludzi którzy oddolnie wyszli na ulicę. W moim turbo pisowskim mieście nikt nie wyciągnął na ulicę 3 tysięcy ludzi, sami chcieli wyjść. Pokazujesz pogardę, brak zrozumienia i w dodatku fanatyzm (zsyłki na Syberię serio?)

1

@Bykunn Fajnie sobie wyrywasz z kontekstu i swoje dopowiadasz. Napisałem na Syberię lub w inne niekoniecznie surowe miejsce co miało znaczyć, że wandalów chciałbym odizolować od normalnego społeczeństwa (niech tworzą swoje społeczeństwo lub trafiają do więzienia), nie zsyłać jak nwm Stalin czy co tam sobie ubzdurałeś.
Popieram powód dla którego odbywają się protesty ale dość duża zgraja wśród protestujących to rozjuszony motłoch przez który Jarek będzie miał powody, żeby pokazywać "jaki to ten protest zły".
Nie dla wandalizmu.

1

@szymon6847 Sam użyłeś sformułowania "zesłać na Syberię" i masz do mnie pretensje? :D Dość duża zgraja? xD Wczoraj było w Polsce na ulicach lekko licząc setki tysięcy ludzi, a stawiam że pewnie ponad milion. Ile było tych aktów wandalizmu? 10?20?50? Chyba nie aż tyle. Ludzie jak widzieli gości ze sprejami to ich wybuczali. Ubzdurałeś sobie, że obraz w TVP jest prawdą i teraz w to brniesz. Są dziesiątki relacji na różnych profilach na instagramie z dronów z kamer na ulicy, tam jest pokazany nastrój ludzi i emocje, nie w kamerze tvp

0

@Bykunn Aha czyli jak ktoś powie Hitler to już jest faszystą, nie ważne, że dokończy był zbrodniażem. 10?20?50? Wyłącz TVN albo najlepiej przejdź się po jakimś większym mieście w Polsce.
Z mojej strony kończę dyskusje. Dobranoc.

0

@szymon6847 Całe szczęście to nie da się słuchać tej tępej propagandy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?