La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2269 Culés

18

Messi i Marcus Thuram, 2007 rok.

https://pbs.twimg.com/media/Elh6rw9X0AIaoTt?format=jpg&name=small

Marcus mieszkał w Barcelonie przez 2 lata i kiedy tylko miał okazję obserwował trenującego ojca, a także brał udział w gierkach ze swoimi idolami (głównie z Messim i Thierrym Henrym). W La Masii grał wtedy także jego brat Khephren (obecnie Nice).
Tutaj na pierwszym zdjęciu Thierry Henry z Marcusem po jednym z treningów Barcelony. Na drugim zdjęciu Ronaldinho z Khephrenem Thuramem, który miał wtedy 7 lat i występował w La Masii.

1. https://pbs.twimg.com/media/Elh7xT5XUAMvg7v?format=png&name=small
2. https://pbs.twimg.com/media/Elh7yXZXEAEBpMJ?format=png&name=small

Marcus ostatnio dublet w meczu z Realem Madryt i aktualnie jest jednym z najlepiej zapowiadających się napastników w Europie. Z kolei Khéphren (rocznik 2001) występuje w linii pomocy i także ma przed sobą dużą przyszłość. Obecnie regularnie gra w Ligue 1.

3

@ViscaBarca123 Obserwuję Marcusa od czasów Gęgą:) Fajnie, że robi karierę. Prawie "nasz" człowiek:)

0

@ViscaBarca123 Fajnie byłoby go u nas zobaczyć, choć nie jestem pewny czy by sobie poradził.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?