La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1462 Culés

konto usunięte

4

Koeman jest żałosny. Riqui tak fajnie grał w tamtym sezonie, w kilku występach pokazał 5 razy więcej niż De Jong i Busi, a ten pluje mu w twarz i go nie powołuje, mimo ze może powołać ilu piłkarzy chce. VIVA LA REVOLUCION

1

@Ronnie1992 Nie pierwszy Koeman, który go nie powołuje. Może Riqui jest po prostu cienki, albo jakis przekonany, że jest chu* wie kim?

0

@Ronnie1992 a powiedz Ty mi za kogo ten Puig miałby grać. Sam byłem wielkim fanem jego talentu, ale to nie przypadek, że u tyle trenerów nie gra. Pedri kilka tygodni w klubie i gra z Realem i Juventusem

konto usunięte

2

@koksik2700 za Setiena może nie grał jakąś ogromna liczbę minut, ale powiedz mi szczerze, czy prezentował się gorzej od tych dwóch wymienionych wyżej zawodników?

konto usunięte

1

@FCB24 z Realem nic nie pokazał, a z Juve zagrał pięknie. Wiec czy Riqui nie zasługuje na szanse jakakolwiek?

0

@Ronnie1992 ale nie może Puig zagrać na pozycji którejś z tej dwójki

konto usunięte

0

@FCB24 dlaczego nie? W którymś sparingu grał na pozycji jednego z dwóch pivotów i zagrał pięknie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?