La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

0

Jak waszym zdaniem zagrali wczoraj Roberto, Pedri, Trincao, Pjanić, Messi?

1

@Rewolucja123 Roberto Dobrze, Pedri dobrze, Trincão średnio ale solidnie, Pjanić dobrze, Messi jak na swoje standardy źle.

2

@Rewolucja123 W kolejności:
- dobrze
- dobrze
- bez ryzyka
- bez szału
- słabo

konto usunięte

1

@Rewolucja123 W kolejności:
- dobrze
- b. dobrze/dobrze
- raczej słabo
- dobrze, ale bez fajerwerków
- dobrze, choć ilość strat okrutna

2

@Rewolucja123 Roberto - bardzo dobrze
Pedri - przyzwoicie
Trincao - średnio
Pjanic - dobrze
Messi - nie wiem jak go ocenić, ale bardziej skłaniałbym się że zagrał słabo, makymalnie przeciętnie.

1

@Rewolucja123 Roberto - dobry występ ale brakuje chemii z Dembele na PS, jak na kogoś kto zaczynał jako ŚP brakuje mi z jego strony odważniejszych zagrań za obronę.
Pedri - wprowadził trochę magii do gry, próbował ryzykownych zagrań do przodu. Musi się jednak nauczyć by wyczuć moment kiedy zagrać a kiedy to ryzyko się nie opłaca. Minus za brak strzału (na pewno wiesz co to za sytuacja)
Trincao - dla mnie bardzo przeciętny występ, żeby nie powiedzieć że słaby. Mam wrażenie że musi o wiele szybciej podejmować decyzje bo to nie liga portugalska. Niby coś tam próbował ale 0 efektów.
Pjanic - dobry występ. Przede wszystkim nie boi się uderzyć z dystansu i odnoszę wrażenie że z nim w składzie gra jest szybsza niż z de Jongiem czy Busim.
Leo - jeżeli po meczu zapamiętałem głównie nieudane akcje Messiego to nie mógł zagrać dobrze. Zaangażowania mu nie można odmówić ale to na pewno nie był jego dzień.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?