- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
4
A dla naszego pięknego świata to kto lepiej żeby wygrał? @tobiasson92 @barcelonaLM @patry295
4
@Encore Żodyn mówiąc całkiem szczerze :D
2
@tobiasson92 Bo Trump chyba taki średni jest chociaż ja się słabo orientuje. Koszykowka to tak ale polityka tak średnio
0
@Encore Obaj to kandydaci słabi i co gorsza określonych grup interesu ;)
11
@Encore Ja wolę Trumpa na te niespokojne czasy, jakaś stabilizacja. Ostatnie dane ekonomiczne z USA są znakomite.
Zwycięstwo Bidena osłabiłoby PiS, ale USA będą robić interesy tam gdzie po prostu znajdą jelenia, więc dalej będą wciskać kit o wielkiej przyjaźni z Polską.
Najgorsza wizja to ta Kamala Harris, która objęłaby władzę gdyby Biden zrezygnował np. Obawiam się, że tak się stanie, bo Biden jest po prostu dziadkiem z demencją, problemami z mówieniem etc. Ma takie poparcie bo jest anty-Trump. I w sumie tyle.
4
@barcelonaLM Czy ja wiem, czy takie znakomite. Recesja w USA zamknie się na poziomie około 4%. Poza tym liczba bezrobotnych przeraża. Dodatkowo Trump nie radzi sobie z epidemią. Chiny za to będą mieć wzrost PKB na poziomie 2% :D
3
@barcelonaLM Trump na niespokojne czasy xdd a to ci dopiero, mamy 1 kwiecień?
4
@tobiasson92 Chłopie o czym ty mówisz. Uwzględniasz w ogóle koronawirusa? Jeszcze w kwietniu poziom bezrobocia spadł do najniższego od 1969 roku. Poza tym za Trumpa zatrudnienie jest najwyższe wśród czarnych i Latynosów w historii. 56% ludzi ocenia, że żyje im się lepiej niż za poprzedniej władzy. Wzrost płac, wzrost indeksów, wzrost cięć podatkowych. To wszystko za Trumpa
0
@tobiasson92 dlatego widać po co był ten wirus wypuszczony przez chiny żeby osłabić USA a sami się bogacą
3
@Encore Łap suchar.
Jak się będzie nazywała Ameryka jak wybory wygra Biden?
Forbiden Island.
1
@Coutinho007 No mocny jak na 2 w nocy xd
1
@Encore A tak serio nie wiem. Po prostu nie wiem kto lepiej żeby z nich wygrał bo nie interesuje mnie polityka w USA, kto by nie wygrał to i tak dalej będziemy pewnie mieli te wizy.