- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
5
Biedny Messi, zarabia tylko około 40 mln euro netto z kontraktu z Barceloną, a ludzie wymagają, żeby więcej biegał czy też grał trochę inaczej niż do tej pory. Jak można w ogóle wymagać takich rzeczy, od gościa któremu płaci się najwięcej na świecie w tej dyscyplinie. Normalnie dla mnie jest to za dużo do ogarnięcia.
18
@Kurkmen Taaaa, bo to wina tego, że nie biega. Zwłaszcza z Juve, kiedy to na 31 jego możliwych dołączeń/pressingów z kolegami/indywidualnych pressingów wziął udział w 28 z nich, a z Alaves na 12/16, bo tak zamknęliśmy ich w 2 połowie. No napewno. Do tego zaczyna akcje z połowy boiska i za chwilę znajduje się w polu karnym, ciągnie tę drużynę za uszy już od 1 kolejki. Udział przy 10 golach w tym sezonie, ale nie, nie ma statystyk, to słabo gra.
0
@Rewolucja123 nie chodziło głównie o bieganie. Po prostu trochę inaczej wyglądało to na początku, a teraz wraca wszystko na stare tory, tzn. Messi wraca się pod naszych obrońców i przez to wszystko się dubluje.
0
@Kurkmen Wraca się, bo nikt inny tego nie robi, może Fati od czasu do czasu, może Griezmann z Cou, ale ten 1 to głównie za 9/f9 robi, a drugi to wtedy, gdy jesteśmy na połowie rywala. Pivoci nie mają z kim grać do momentu, aż Pedri jest na boisku, stoperzy im nie ufają, oddają do bocznych i dopiero wtedy dostają pivoci, a Busi i Pjanić to trochę takie lizusy Leo, większość piłek do niego by podawali (mimo wszystko Pjanić najlepiej wygląda z pivotów), a De Jong często nie wie co ze sobą zrobić jak gra na pivocie, a po 2 ostatnich meczach na stoperze chyba serio byłoby lepiej jego tam sprawdzić. Prawda jest taka, że dopóki na boisku jest sam Ansu i Leo, to nie ma kto wziąć gry na siebie, potem jest Dembele, ale ten nie zawsze gra i Pedri, który ma 17 lat.
1
@Kurkmen Forbes opublikował,że Leo zarabia 120 milionów rocznie, więc jakby nie patrzeć to Barca to nie jego główny dochód xd
1
@Kurkmen
Zarabia dlatego, że grał tak jak grał do tej pory. Dostał tyle kasy nie za większe bieganie czy za inną grę. Niepotrzebna ironia.
Messi wraca się do obrońców bo... nigdy nie był typowa "9", po drugie jak sie nie wróci to nie za bardzo jak ma grać skoro pomocnicy nie za bardzo transmitują piłki.