- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
13
Tadek z Norkiem zawsze dają rade xD
Odcinek Podwójne ubezpieczenie i moment „kradzieży” auta Norka z Tadkiem rozwala...
Karol: Tadek, trzeba jakoś zapalić silnik.
Tadek: To trzeba mieć taki kluczyk
K: No co ty powiesz? Tak się składa, ze nie mamy kluczyka. Czekaj może się jakoś dostanę do silnika. (Karol podchodzi i próbuje podnieść maskę- z reszta w „dobrym” miejscu)
T: Nie tam, jest takie urządzenie
K: ja mam urządzenie (bierze łom)
T: tam jest taka dźwigienka. O mam, mam (Tadek otworzył maske)
K: Tadek!
T: co? Co się stało
K: No to koniec, zapukali silnik.
T: jak to?
K: No zobacz, nie ma silnik.
T: Naprawdę?
K: No co się dziwisz, przecież to są złodzieje. Co złodzieje robią? Kradną, prawda. (Tadek milczy)
K: Przestań panikować, przestań panikować teraz. Nie panikuj, to w końcu ja jestem stratny 10000 zł a nie ty. Nie panikuj (zamyka maskę)
T: ja nie panikuje, tylko jak my teraz pojedziemy, przecież bez silnika go nie kradniemy.
K: błagam Cię nie panikuj!
T: a może go wykręcili i gdzieś tutaj schowali? Trzeba sprawdzić co jeszcze ukradli (Tadek idzie do tylu samochodu)
T: Sprawdzę w bagażniku czy nie ma koła zapasowego.
K: Po co Ci koło zapasowe jak nie ma
T: Karol jest!
K: koło?
T: Nie, silnik
K: Głupi jesteś? W bagażniku?
T: No zobacz, wykręcili i schowali tu (wskazuje na tym samochodu?
K: (Myśli) ale po co?
T: No jak to po co? Żeby go wywieść gdzieś za miasto, ja nie wiem
K: czym wywieść?
T: samochodem.
K: tym samochodem?
T: No pewnie, ze tym, po co mieli szukac innego jak ten maja pod ręka.
K: czekaj, czekaj, czekaj a może w maluchu tak ma być, ze ślinił jest z tylu?
T: No pomysł logicznie, silnik w bagażniku?
K: czekaj, No mi się 2 rzeczy teraz przypomniały.
T: jakie?
K: No, ze właśnie w maluchu silnik jest z tylu. A drugie, to ze aby odpalić malucha to wystarczy tam zewrzeć dwa przewody przy stacyjce. Ja widziałem to na filmie.
No pomóż mi tam wejść.
T: No musisz się zewrzeć (Tadek wciska Karola za głowę) wciągnij brzuch
K: niczego nie będę wciągał
T: No widzisz udało się, na pych ale poszło. (Zamyka go)
T: bardzo wygodne autko, tylko Alinke będzie trzeba zainstalować na dachu.
Karol kicha w samochodzie i wtedy odpadły drzwi, zderzak i lampy w maluchu xD niesamowici są!
1
@liberoFCB Że chciało Ci się to pisać ;D
0
@liberoFCB Mnie z ML zapadła w pamięć scena jak do Karola przyszedł jakiś pseudopiłakrz. Alinka pyta gościa czy chciałby kompot a ten że dziękuje - jest sportowcem :D
0
@4drian0 hahaha chciałem skrócić to pierwotnie, ale potem przypomniałem sobie, że ta scena jest dosc długa i głupio było nie wycofać jak juz w Polowie było :D
0
@Azi nie jakiś pseudopiłkarz tylko Maksymylian"Byku"Myrdal były zawodowiec. Trochę szacunku dla legendy:P
0
@Barca1992 Naprawdę? Kolejna legenda której nie kojarzę z nazwiska ;)
1
@liberoFCB Tadek z Norkiem? :D