- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
8
Słonie to chyba jedne z najfajniejszych zwierząt na świecie. Potężny a wydaje się jakby był dzieckiem, obrzuca się błotem, tapla się w bajorku, bawi się trąbą. Wydaje się niezwykle łagodny mimo swoich rozmiarów. Nikomu nie wadzi, super zwierzę. I mimo tego doświadczają tyle cierpienia ze strony największego szkodnika na świecie czyli nas. Nawet nie wyobrażacie sobie jaką radość czuję za każdym razem gdy słyszę o przypadku że kłusownik zginął w potyczce ze słoniem. Piękne zwierzęta i niestety bardzo smutne.
3
@Nano22 i strasznie pamiętliwe!:)
Już opowiadałem, więc kto czytał to sorry.
Będąc na Safari w Kenii byliśmy w jednym z parków, już nie pamiętam czy to Tsavo East czy West. W każdym bądź razie w "naszym" jeszcze jakiś czas temu, na słonie kłusowali i one się denerwowały jak nas widziały. Przewodnik nam opowiedział, że dziesiątki lat temu tu jeszcze kłusowano i one to pamiętają, natomiast w tym drugim parku nie i tam słonie wręcz "jadły z ręki".
Co do taplania w bajorku, widziałem właśnie małego jak wlazł do wody i sobie "nurkował". Tylko taka wielka dupencja wystawała z ogonem:) Świetny widok:)