La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

3

Real Madryt - Inter Mediolan, składy:

Courtois - Vazquez, Varane, Ramos, Mendy - Valverde, Casemiro, Kroos - Asensio, Benzema, Hazard

Handanović - D'Ambrosio, de Vrij, Bastoni - Hakimi, Barella, Brozović, Vidal, Young - Martinez, Perisić

1

@Yosemite Bez Lukaku to oni sobie mogą :/

2

@Katalonbar Bez Skriniara też słabo :)

konto usunięte

0

@Yosemite a co z Alexisem ?

3

@Yosemite
Szkoda ze gra Valverde w Realu, bo gość jak gra to Real jest 2 razy lepszy, ale i tak mam nadzieje ze Inter wygra, bo śmiech na sali jakby Real nie wyszedł z grupy, może to zakończy mit pod tytułem Zidane najlepszy trener na świecie.

1

@Yosemite Dzisiaj nie bede zyczyl powodzenia!

Niech zwyciezy lepszy. Chyba, ze lepszy bedzie Inter, wtedy niech po prostu zwyciezy Real.

konto usunięte

2

@Naturopata Ława. Pewnie wejdzie później.
@ObiektywnyKibic121 Valverde kozak. Ogólnie żaden wirtuoz, wybiegany, silny pomocnik, nie do zajechania. Do tego bardzo szybki. Zazdroszczę im takiego zawodnika, o takim profilu.
Dzisiaj wszyscy: forza Inter! :D

1

@Yosemite no i mega werwe ma w sobie

1

@Yosemite
Dokładnie, gość jest do tego mega szybki jak na pomocnika, i zawsze znajdzie się tam gdzie powinien żeby wsadzić noge, a ostatnio nawet i w ataku daje dużo więcej, mega dobry zawodnik :) Forza Inter dzisiaj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?