La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

1

Dynamo bez 13 piłkarzy. Wiadomo, że mecz musi się odbyć przy tak napompowanym terminie i innym niż zwykle sezonie, ale czy tak naprawdę jest sens takiego spotkania? Chyba rację ma Lucescu: „Może i lepiej byłoby, gdyby ktoś okazał się zakażony i zagralibyśmy w innym terminie?”.

1

@Pilka_jest_okragla No, strasznie słabo :/ Szkoda i tych piłkarzy, których ominie mecz z Barcą, jak i samego Dynama, no bo jakie mają szanse niby? Bez sensu, wg mnie powinni przełożyć ten mecz. To jest nie fair w stosunku do tej ekipy.

0

@Pilka_jest_okragla Skoro takie są przepisy i każdy się na to zgodził to nie ma o czym gadać. A już Szachtar pokazał że można....

0

@Pilka_jest_okragla rownie dobrze moglo to Barce tez spotkac i wtedy sytuacja bylaby odwrotna. Tydzien temu Szachtar tez byl tak przetrzepany covidem i nie przypominam sobie zeby tak plakali (tymbardziej ze zgarneli 3pkt)

0

@PJ777 zobacz na kalendarz i kiedy miałby grać ten mecz? Czas do 11 grudnia. Jak będzie przerwa na kadrę? Połowa drużyny Barcelony nie będzie...

0

@maniak33333 No w sumie racja. Trochę nowa rzeczywistość. Nie mniej, przykra sprawa dla Dynama

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?