La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

konto usunięte

0

Atalanta mocna zadyszka. Trwały regres, czy chwilowy stan?

2

@kerouac od momentu gdy z gry wypadł Ilicić w zeszłym sezonie to zaczęła się już gorsza gra Atalanty. Opierali mocno swoją grę na Słoweńcu.

1

@kerouac Ogólnie Serie A jest Przereklamowana...

0

@PatrykBarca xD to co powiedziec o LL

0

@ElPonczato No Real zlal Inter. Barca zlala Juve. Najldniej grajaca Atalanta dostaje becki u siebie. O czym tu dyskutować. Za mało zachorowań w innych ekipach aby Włosi coś ugrali.

0

@PatrykBarca dostali, pewnie. Ale włoska robi się co raz bardziej atrakcyjniejsza dla oka ;)

0

@ElPonczato No i to jest dobra liga jezeli mieli by grac ciagle miedzy soba :) Bo jak juz ruszaja na Europe to becki od kazdego...A co do atrakcyjności to zawsze jest wyjątek od reguły. Jest ostatnie max 2 sezony atrakcjniejsza niż wczesniej , jednak dalej to nie aż tak zeby przeskoczyć inne top ligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?