La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

7

Są generalnie dwa modele walki z koronawirusem:
Model europejski - robimy lockdown, dotujemy gospodarkę z pieniędzy z prosperity i powoli odmrażamy. Mniej ludzi umrze, ale gospodarka dostanie lekkie baty
Model szwedzki - zalecamy ludziom ograniczenie kontaktów, większa higienę i zdrowy rozsądek. Więcej ludzi umrze, ale gospodarka nie ucierpi.
No i wchodzi nasza Polska husaria cała na biało i wdraża model polski - wielką fuzje obydwu planów. Umrze więcej osób i gospodarka się całkowicie załamie. Gratuluje rządowi.

5

@Janas11224 Akurat model europejski zakłada srogie baty dla gospodarki.

0

@Janas11224 Palimy do gruntu bo wtedy odbudujemy większą i lepszą :P
No i ZUS nie będzie już potrzebny. Prawie sama radość...

0

@Janas11224 Jak sobie wyobrażasz model szwedzki u nas? Zdrowy rozsądek? W kraju, gdzie każdy uważa się za najlepszego lekarza, wirusologa i trenera piłkarskiego

0

@tobiasson92 tylko ze większość krajów europejskich ma w zanadrzu pieniądze żeby sobie z tym poradzić. My mamy jakieś minus 200 miliardów jak nie więcej

0

@Janas11224 Raczej tylko Niemcy mają. Francja to ledwie zipie. Zadłużenie ma wzrosnąć do 120% PKB. To horrendalna suma. W UK też nie jest wesoło.

0

@tobiasson92 ale czy są w takiej dupie jak my? Nie sadze szczerze mówiąc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?