- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
7
Biden 253 do 217 trumpowi ciężko będzie to wygrać Trumpowi.Ja kibicuję Bidenowi ale dopóki nie ma tych 270 głosów to nie jest prezydentem.Ucieszę się jak zdobędzie 270 i oficjalnie będzie to potwierdzone.
5
@Borneo też się uciesze bo też kibicuje Bidenowi ;)
0
@Borneo Teoretycznie będzie prezydentem przy 270, ale nigdy nie wiadomo jak zachowa się Kolegium Elektorów.
5
@Borneo Biden to jest gość który Oficjalnie mówi że nie lubi Polski więc nie wiem z czego się cieszycie.
0
@kaamil1910 dokładnie :) ciekawe co zrobią z tymi lewymi 11 tys głosów na bidena ????
5
@kaamil1910 PiS to nie Polska.
0
@kaamil1910 manipulujesz biden mówi ze u nas jest reżim jak na białorusi.Ja lubię Białoruś nie lubię władzy tak samo Rosję znam paru fajnych Rosjan ale Putina nie przebadam.Trzaskowski tel rozmawiał z Obamą szefem kampanii Bidena i ten bardzo sympatycznie rozmawiał z Trzaskowskim i relacje są znakomite.Było to po tym jak Duda pojechał i nie spotkał się z Bidenem co może okazać się błędem.Bo w sumie pis może zostać z mocarną grupą wyszechradzką.
0
@barcelonaLM dlatego spokojnie czekam na ostateczne wyniki wyborów ale dzień był bardzo dobry:)Barca wygrała a Biden zrobił duży krok:)szkoda tylko ze wirus poszedł do góry.
0
@Borneo A Czemu nie Lubią Pisu A z Trzaskowskim dobrze rozmawiali ? ( żeby nie było ***** ***) więc już Ci tłumaczę Biden to gość który ma 83 lata jeśli dobrze Pamiętam, on nie ma siły już wojowac jest marionetka w rękach swojego " zarzadu" i Po te czerwone Mordy by im pasowało jako Partia rządząca w Kraju bo by robili wszystko to czego chcą Stany tylko po to żeby im się Podlizac. A co jak co ale Pisiory mają swoją zdanie i nie Klecza przed UE czy Stanami
0
@kaamil1910 Nie to ja ci powiem.Rozmawiał z nim dla tego że poznał się z nimi kiedy był prezydentem usa z wizytą w Polsce.Akurat Obama któryjest absolwentem Harvardu pisał prace z konstytucji i jest to coś w czym się specjalizuje i pis mu tu podpadł bo doskonale się orientuje co pisiory robią z demokracją stąd Biden ma opinie o pisie że chcą wprowadzić dyktaturę że niszczą demokracje.Ocenił to specjalista facet z Harvardu który ma doświadczenie polityczne jako prezydent Usa który nie kupuje ciemnoty z tvp.Co do pisiorów robią wszystko co chcą usa bo zrezygnowali z kontraktu na helikotery.Zaczęli kupować bez przetargu uzależniając się od usa i bez ofsetu gdzie był on wcześniej. Z eletrownią atomową też jest lipa amerykanie mają stare elektrownie z.Poza małymi elektrowniami byłego szefa Microsoftu które są genialne ale są malutkie a my chcemy duże.Tutaj nie wiem czy nie lepiej kupić nowoczesną technologie z Francji.Jeśli chodzi o pis to klęczy przed trumpem nie mówiąc ze za obamy baza byłaby za darmo.A co do ue jesteśmy frajerami bo o sile w parlamencie europejskim decyduje liczba ludności i tu powinniśmy wejść na miejsce Angli i dogadać z Francją i Anglią i z nimi rządzić w ue.My rządzimy ale w mocarnej grupie wyszechradzkiej;)też nie zawsze i przy glosowaniu nad praworządnością i uzależnieniem od kasy ta grupa ma za mało kasy .Tyle z powstawania pisu. Pis rzadzi na zasadzie dzieli i rzadź szuka wrogów zewnętrznych ue i i wewnętrznych oprócz opozycji grupy spoleczne rolnicy nauczyciele niepełnosprawni obecnie protestują kobiety.Co swoją drogą jest bardzo mądre;)Prawda jest taka że w zasadzie pis nie będzie miał sojusznika będzie samotny miedzy ue, usa i Rosją bo głupi Duda jadąc do usa nie pogadał z bidenem i nie nawiązał relacji.Klasyczny błąd prezydenta.Tyle będziemy mieli z polityki prowadzonej przez pis ale w tvp no nie prowadzimy polityki na kolanach.No ale jak ktoś wierzy tvp;)....