La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2102 Culés

19

Bylibyście za tym zeby Messiego już nie było w Barcy i grać na skrzydłach Fatim i Dembélé na ŚPO Coutinho i jakiś napastnik?

6

@TylkoBarca7273 Messiego już powinno nie być po bayernie, bo z niewolnika nie ma robotnika i powinno się już dawno budować skład nie opierając się na nim, dziękuję

6

@TylkoBarca7273 Jestem za tym już od jakiegoś roku. Myślę, że ten etap już przeminął. Myślę, że genialny Leo się niestety już wypalił w Barcelonie. Abstrahując od trenerów i zarządu jaki był ostatnimi laty. Suarez odszedł za późno i trzeba coraz głośniej i częściej myśleć, że "za chwilę" Leo też już nie będzie tutaj.

0

@TylkoBarca7273 Ale bez tego Coutinho. Mi tam spasuje, bo od porażki z Live jestem gotowy na Barce post Messi, ale jednak wciąż wolę, aby został.

0

@TylkoBarca7273 tak. Uważam, ze powinien odejść po Liverpoolu. Messi jest największym błogosławieństwem i przekleństwem Barcelony. Pożegnać z honorami, stworzyć osobna gablotę w muzeum, postawić pomnik i skończyć te przygodę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?