La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

2

Nie uwazacie ze Messi powinien grac na PP? W srodku 4 gosci obstawia go ze wszystkich stron i po prostu sobie tam nie radzi,kiedy hasal na flance mial o wiele wieksze pole do manewru. Z drugiej strony majac za plecami takiego obronce jak Roberto to niewiele tam moze zdzialac w pojedynke

1

@Volk może go tam Koeman wystawić, ale Messi i tak będzie grał gdzie gra od kilku lat i słowa trenera tego, niestety, nie zmienią.

2

@Volk wtedy i tak będzie schodził do środka i nie będzie ani skrzydła ani dodatkowego zawodnika w obronie po prawej stronie. Ostatnie kilka lat chyba nic nie nauczyło xd

0

@Volk kur my nawet nie mamy pp na boisku xD

0

@Volk Imo Messi powinien grać jako fałszywa 9 bo i tak biega gdzie chce a w defensywie za wiele nie daję, a na prawej griezmann, dembele i trincao. Pedri jako mediapunta póki Coutinho nie wróci,ansu na lewej i wio

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?