- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 724 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 724 Culés
5
A Świadkowie Jehowy są w idylli, bo wszystko, co się teraz dzieje lub też działo (pożary w Australii, konflikty zbrojne, pandemia koronawirusa) przypisują spełnianiu się proroctw, wielkiemu uciskowi, czasom ostatnim i nadchodzącemu Armageddonowi, który ma wybić wszystkich wrogów Jehowy i oszczędzić tylko samych Świadków :D
A kto się w tym cieszy? No Ciało Kierownicze, czyli cała siatka organizacji. Ci im wciskają bajki o końcu świata i nagrodzie w raju na ziemi, a wyznawcy, będące betonem, pokornie przekazują majątki na organizację, nawet przepisując swoje mieszkania i domy na własność ośmiu panów z Ameryki.
Biznes doskonały, a wyznawcy ŚJ to jest taki beton, że nawet jeżeli próbujesz im przemówić do rozsądku, to przestaną z Tobą rozmawiać, oskarżając Cię o to, że jesteś ze świata szatana i to kolejna dla nich próba.
1
@NeroTFP Sam kiedyś miałem korki z jednym z nich i zamiast uczyć mnie matmy to mi Biblię czytał i miałem takie przeczucie ze chciał mnie przekonać na swoją wiarę, ale mówię dowidzenia i nawet przestał od tego czasu udzielać korepetycji, zaczął coś na allegro sprzedawać. To są wkurzający ludzie jak nie wiem.
1
@pawello10 U nich ogólnie praca zarobkowa, zdobywanie wykształcenia, rozwijanie się czy też jakieś pasje, nie są niby zabronione, ale są raczej niewskazane. Najlepiej, jakby całą energię i pieniądze przeznaczyło się na czytanie Biblii, głoszenie "dobrej nowiny" i wspieranie organizacji. A znajomi? Tylko świadkowie i tylko na stojaku albo chodząc od domu do domu.
To takie zaprogramowane roboty.
1
@NeroTFP Poznałem gościa który wyrwał się z tej sekty w wieku 18 lat i to jest dramat jak mi poopowiadał trochę o tym wszystkim.