La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

6

Ale miałem wyczucie. Siedzę przed tv i zamulam bo właśnie zjadłem śniadanie. Mówię a przełączę na jakieś kanały muzyczne żeby coś leciało i akurat trafiłem na 4funTV. I akurat w tym momencie mówili o Michaelu Jacksonie i jego Smooth Criminal, to mój ulubiony utwór od niego. No i typ mówi że wybitny artysta, ale "niestety wszystko wskazuje na to że nie był dobrym człowiekiem". No i tu aż mi się smutno zrobiło. Jak można takie bzdury wygadywać. Ten człowiek przeznaczył na cele charytatywne ponad 300 milionów dolarów, gdy został poparzony podczas kręcenia reklamy dla Pepsi to dostał od nich odszkodowanie i całość przeznaczył na klinikę w której leczono właśnie poparzenia, w ciągu swojego życia pomógł tysiącom chorych dzieci. Zapraszał dzieciaki chore na nowotwory którym zostało mało życia do swojego rancza Neverland, tam mogły choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie, całe dnie spędzały na jedzeniu waty cukrowej, jeżdżeniu na kolejkach górskich czy karuzelach. To wszystko za darmo, Jackson płacił za wszystko. Gdy podróżował po świecie podczas swoich tras koncertowych to wolny czas między koncertami spędzał na odwiedzaniu szpitali. W końcu w swoich utworach śpiewał o miłości, o ratowaniu planety i ludzkości, krytykował rasizm czy przemoc policji. Był za dobry po prostu dla tego świata, więc i cierpiał przez to. Najpierw oskarżony w latach 90. o molestowanie, dziwnym trafem rodzice rzekomo pokrzywdzonego chłopca wycofali oskarżenie po dostaniu 20 mln dolarów. W 2003 drugie oskarżenie, dwuletni proces zakończony jednomyślnym uniewinnieniem, dziesiątki funkcjonariuszy FBI przeszukiwało jego mieszkanie i nic nie znaleźli.
Niedawny "dokument" Leaving Neverland pełny niedomówień czy po prostu kłamstw stworzony przez dwóch chłopaków, którzy w przeszłości zeznawali na korzyść Jacksona podczas jego rozpraw. Nagle po jego śmierci przypomnieli sobie że jednak nie był niewinny. Nie mieli odwagi spojrzeć mu w oczy kłamiąc? Czekali aż nie będzie mógł się bronić? Chciwość ludzka jest niesamowita. Po co to piszę wszystko? Czemu tak przeżywam to? Kto właściwie ogląda 4funTV na przykład? Pewnie niewiele osób. Ale właśnie większość osób nie wie o tym wszystkim co napisałem. I słysząc "Michael Jackson" myślą o muzyku który nie chciał być czarny i się wybielił, był chory psychicznie i uzależniony od narkotyków i w ogóle to ciągle robił operacje plastyczne i molestował dzieci. Smuci mnie że tyle osób nie wie o tym człowieku i jaką niezwykłą postacią był.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?