La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 913 Culés

4

Nie wiem jak Wy, ale ja bym szykował popcorn na to co będzie się dziać w USA w następnych tygodniach ;)
Walka dopiero się rozpoczyna.

3

@barcelonaLM Walka to się skończyła, a teraz tylko będzie płacz i walka pokonanych ze zwycięzcami.

0

@IronSanHybrid Walka skończy się 14 grudnia ;)

konto usunięte

0

@barcelonaLM Walka już się dawno skończyła. Teraz będzie tylko ośmieszanie się twojego kandydata

1

@viscajasiek Mojego? Człowieku ja nawet nie mogłem zagłosować xD Po prostu obiektywnie patrzę na to co się będzie dziać.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Obiektywnie to będzie teraz beka z Trumpa I jego płaczu. On nawet jednego stanu nie wygra w ten sposób

2

@barcelonaLM praktycznie wszyscy komentatorzy mówią, że takie płacze przegranego nigdy w stanach nic nie dały. Trump będzie się tylko ośmieszał, Giuliany już się ośmieszył mówiąc ze im się wydaje itp. żadnych konkretów.

0

@chosenone zobaczycie, że Trump ugra dużo w sądzie. Przecież to takie wałki szły w tych wyborach, że to się w głowie nie mieści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?