La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

12

No i co ludzie sobie po protestowali i sprawa ucichła, 70% osób już wrzuciło relacje na instagrama i po show

11

@Joe_Pesci Mówiłem, że tak będzie. Środowiska LGBT i sam absurd nośności przez social media. Widać było, że to chwilowe, bo modne. A połowa co tam była, nie wiedziała o co walczy. Rykoszetem dostały zwykłe kobiety.

konto usunięte

3

@Joe_Pesci bardziej chodzi o to, że skrajnie lewicowe partie chciały na tym kampanie budować, to nie mogło się udać.

2

@Joe_Pesci Ciekawe jest to że sam miałem dokładnie takie same odczucia jak wy. Wyglądało na to że pójście na ten protest to taka "moda", byle tylko wrzucić właśnie na IG. Do tego jakiś śmieszny tekst na transparencie żeby lajki wpadły. Mnie dlatego obrzydzają takie "spontaniczne" protesty. Niby chodziło o aborcję, potem już jednak nie tylko o aborcję a ogólnie o ten (nie)rząd. Na końcu się okazało że tak w sumie protesty walczą o postulaty lewicy i LGBT. Tfu! A to kosztem kobiet i głównie młodych osób.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?