La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

konto usunięte

9

Rozumiem stosowanie terminów "brunatne bojówki, faszysci, szowinisci, pseudokibice, chuliganka", ale używanie określenia "narodowcy" to celowa manipulacja. Naprawdę stać was na więcej (oprócz @DaPi ). Generalizowanie jest słabe.

0

@kerouac Ja bym tu dodał jeszcze bandyci

konto usunięte

0

@kerouac przecież narodowcy sami sie tak nazywają wiec w czym ty masz problem?
Może lepiej pseudopatrioci?

3

@kerouac
Problem w tym, że te brunatne bojówki identyfikują się z narodowcami a narodowcy nie robią nic aby się od nich odciąć.

2

@kerouac Najlepsi są ci co myślą, że na Marszu Niepodległości sami narodowcy są :P
Tu jest nawet trochę takich osób.

konto usunięte

0

@kerouac I jeszcze nacjonaliści i rasiści, bo "każdy nacjonalista ro rasista", nieprawdaż?

konto usunięte

0

@kerouac ale uczestnicy siebie tak określają, ponadto jest to zgromadzenie organizowane przez te środowiska

konto usunięte

2

@Przemo91 Uczestnicy? Jeździłem przed laty na marsze i określałem się jako patriota (już mi to przeszło ze sto razy). Żaden ze mnie narodowiec i bandyta rzucający flarami. A obok mnie stały kobiety, dzieciaki - też narodowcy?

1

@kerouac
Każda strona generalizuje, bo tak jest łatwiej.
Dobrze, przeczytam po raz wtóry polscy narodowcy
https://narodowcy.net/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?