La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2510 Culés

konto usunięte

10

jak dobrze że polska pozostaje wierna swoim przekonaniom i nie podąża ściężką głupiego zachodu XDDDDD

konto usunięte

0

@PrinceDamon zachód upadł, Polska ostatnia nadzieja białych cywilizacji xDDD

0

@PrinceDamon No ja się cieszę, że jest jak jest, a nie z legalną aborcją i parami homo z dziećmi.

3

@AlexDark00 Widzę ze skrajności w skrajność- typowe dla skrajnej lewicy i prawicy- tylko tak potraficie coś argumentować

0

@konrad1661 Ja tylko napisałem, dlaczego cieszę się z życia w Polsce. Jest tych argumentów więcej, ale te wypisałem tak o.

0

@AlexDark00 To podaj też argumenty nie będące postulatami lewicy. Chyba, że jesteś skrajną prawicą co sprawia, że mam rację ;)

0

@konrad1661 Samo to, że się tu urodziłem, lubię nasz język, kulturę, lubię historię polski, że zawsze walczyliśmy i udało się nam wywalczyć niepodległość.

1

@AlexDark00 Dalej nie umiesz odpowiedzieć mi na moje pytanie. Podałeś skrajne postulaty lewicy (zapewne będąc skrajną prawicą) i mówiąc to w tonie, że cieszysz się że nie ma par homoseksualnych. Zakładam, że skoro jesteś skrajna prawica bo na to wskazują twoje posty to potrafisz dostrzec tylko złe postulaty jednej strony. Co w dalszej perspektywie przyczynia się do tego, że skrajna prawica- ty nie różnisz się niczym od skrajnej lewicy i zarówno jedni i drudzy są wpatrzeni w swoje poglądy jak w obrazek.
Jeśli nie podajesz skrajnych głupich postulatów prawicy ale lewicy już tak to znaczy, że moja teza jest w zupełności trafna

0

@AlexDark00 Dodam jeszcze, że ja jestem osobą bardziej centrową żeby nie było

1

@konrad1661 Chciałeś, żebym podał inne niż postulaty lewicy, jak chcesz wiedzieć co mi się nie podoba w prawicy to trzeba było prosto napisać :D Z prawicy nie podoba mi się pełna ochrona życia, sądzę, że 3 przypadki, które były to był dobry kompromis. Jestem ateistą, nie lubię zbytniego wciskania kościoła, ale w drugą stronę nie lubię niszczenia kościołów i profanowania symboli świętych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?