- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 957 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 957 Culés
9
Powiem szczerze, że naprawdę nie widzę sensu usilnego stawiania na Ziela, jeśli mamy kogoś takiego jak np. Moder. Gramy przeciwko Ukrainie i Piotrek znowu kompletnie niewidoczny, z nim na boisku ta gra wcale nie jest płynniejsza. Moder z Włochami potrafił pchać nas do przodu. Jest różnica jednak. A Góralski jest naprawdę świetny, gra praktycznie zawsze na tym samym, dobrym poziomie.
1
@PJ777 Co się dziwisz decyzji, jak taki Milik dziś na kapitanie.
1
@PJ777 ale przecież to jest sparing, trener oszczędza najważniejsze ogniwa które są ciągle w grze w klubie. Zielu gra bo musi wrócić do formy, a ten mecz nie ma znaczenia.
1
@cchesterr43 No tak, dziś to rozumiem ten skład, ale chodzi mi o to, że Zielu będzie (prawie na pewno) wyborem nr 1 w pomocy przy poważniejszych spotkaniach, a tak naprawdę kompletnie nie dał ku temu powodów. Albo inaczej - są tacy, którzy dali mocniejsze argumenty, by stawiać na nich, nie na Piotrka.
0
@PJ777 I co by dał Moder? Grał by tak samo na skrzydle jak Zieliński
0
@busquets5 Tak tak, nie chodzi mi o dzisiejszy mecz, a o przyszłe spotkania.
0
@takisobiektos Myślę, że dałby więcej w środku pola, dzięki czemu Klich miałby więcej swobody z przodu.
1
@PJ777 Ja to wiem, ale w naszej reprze to chyba gra się za nazwisko, jak Busquets w Barcy.
1
@PJ777 zieliński to klasowy zawodnik, jak trener go dobrze wkomponuje w skład to da nam bardzo wiele. Jest inteligenty, ma ogromne umiejętności.
0
@busquets5 Powiem tak - też uważam Zielińskiego za bardzo klasowego zawodnika i uważam, że ze wszystkich pomocników ma największy potencjał. Problem w tym, że co nam po potencjale, którego nie widać na boisku? Bo on nie ma 21 lat, a 26 - w tym wieku piłkarz najczęściej osiąga pewną stabilność i staje się (bądź nie) kluczowym elementem swoich drużyn. Nie twierdzę, że Piotrek nie umie grać w piłkę - twierdzę, w oparciu o obserwacje, że w kadrze po prostu nie daje nic wyjątkowego. A taki Moder w kilku meczach pokazał świetne umiejętności i odwagę. Nie wiem, czy to problem głowy, czy czego, ale fakty są takie, że nie można w nieskończoność mieć misji "budowania Zielińskiego w kadrze" - to jest dorosły i świadomy piłkarz, niech sam o to zawalczy. A jeśli nie umie i się boi, to są inni. No przykro mi, ale tak to widzę. I chciałbym się mylić.