La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Podejrzenie koronowirusa u mojej mamy. Jest na kwarantannie do 19 listopada. Czekać tylko na wynik testu i wiadomość jak Cię zgarniają z roboty :D

2

@pinasmeister Jaki ma sens zgarnianie z roboty dopiero przy ewentualnym pozytywnym, skoro przez ten czas dopóki nie będzie wyniku możesz kogoś zarazić? Ta kwarantanna to jest już tylko po to żeby była i kompletnie zatraciła swój sens.

0

@kuz Też nie widzę w tym sensu, ale co zrobić. Lekarz powiedział, że osłuchowo wszystko ok, antybiotyk niepotrzebny. Mama ma gorączkę 38/39, kaszel, zimno jej itp. Więc na 100 procent korona, a nawet jeśli wyjdzie wynik negatywny to przypiszą pozytywny. Wyniku nie widzisz na oczy tylko lekarz rodzinny i on Cię informuje jaki wyszedł. Na 100 procent czeka mnie kwarantanna, czekać tylko kiedy :D

0

@pinasmeister gorączka nie oznacza, że to korona ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?