La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

2

Skakałem po kanałach tv i trafiłem na koło fortuny. Prowadzący Norbi który mnie niesamowicie po irytował, kto go wziął do tego programu. Zero charyzmy, wchodzi w zdanie uczestnikom jak się wypowiadają. Program fajny ale przez prowadzącego nie da się tego oglądać.

1

@czosnekfcb A mi się podoba jak prowadzi.

3

@czosnekfcb Żebyś zobaczył z nim "Jaka to melodia?" no tam to była dopiero tragedia.

1

@czosnekfcb W Polsce jest taka przypadłość, że w telewizji dobierają ludzi, którzy nie nadają się nawet do radia, biorą na komentatorów jakichś Hajto, Żewłakowów i inne wynalazki, przychodzą do studia sportowego Panasiewicze ,wzięli do Koło Fortuny Brzozowskiego, a potem się chyba skapnęli, że ten lepiej śpiewa to ich z Norbim zamienili i przeszedł do Jaka to Melodia, Najman w roli eksperta to już totalny chichot losu, ten kraj ma mentalność iście spod remizy.

0

@kamilop kwestia gustu, mnie to odpechnelo od oglądania tego.
@escarabajo mało oglądam tv i nie miałem tej przyjemności.

1

@MesQueUnClub_87 dla mnie jaka to melodia najlepsza była z Robertem Janowskim i jak wyrzucili go to przestałem to oglądać, moim zdaniem to glownie w TVP jest dno teraz bo np Hubert Urbański dobrze pasuje do milionerów i fajnie mi się ogląda ten program. Co do komentatorów to faktycznie jest niski poziom.

0

@czosnekfcb moim zdaniem Iza podnosi poziom prowadzących, jest na co popatrzeć :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?