La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

0

Jak to jest, że niektóre sklepy mają już przeceny z okazji Black Friday? Czy ten dzień nie wypada w tym roku 27 listopada?

5

@joloskyy
Po prostu mają już przeceny i tyle. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

0

@joloskyy mnie zastanawia czy wgl to nie będzie zmiana na "No-white friday" biorąc pod uwagę co się odjaniepawla na świecie xd

konto usunięte

0

@joloskyy Biorą pod uwagę pewnie to że mogą zamknąć większość sklepów niedługo.

5

@joloskyy Wiekszosc BF przedwyprzedazy to pic, stary towar dostaje redukcje, ktora by mial nawet bez dopisku ‘Black Friday’, ale dziala marketingowo.

Jedynie sam Black Friday badz Cyber
Monday maja dobra mieszanke wyprzedazy i picu. Wszystko przed tym to puste haslo.

1

@YoNoEntiendoNada dzięki, po prostu zastanawiało mnie czy na tego 27 będą większe przeceny lub czy będzie ich więcej, czy tylko tyle co teraz.

0

@joloskyy Poczekaj do 27, ale tez wygladaj co jaki sklep oferuje - niektore maja Black Friday tydzien wczesniej, a Amazon ma duzo prawdziwych okazji przez caly miesiac.

I ogolnie, jak masz dostep do Amazona, to oni maja najlepsze Black Friday co roku.

0

@YoNoEntiendoNada czaję się na Redmi Note 8 Pro, dość gęsto przeczesuję rynek :D

1

@joloskyy Na telefony masz zawsze super okazje na BF, takze warto poczekac!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?