La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

konto usunięte

3

Widzę że czym bardziej Polska ma szansę na awans do finału Ligi Narodów to tym bardziej te rozgrywki są przez kibiców gardzone. Chciałbym wam przypomnieć że w każdym zespole grają najlepsi z najlepszych. Żadna drużyna narodowa tego nie odpuściła go w grę wchodzą nie tylko dobre pieniądze dla federacji ale też prestiż i punkty w rankingu. Jak uważacie że to jest gówno a nie rozgrywki to zobaczcie jak Portugalia cieszyła się z wygrania tego turnieju.

https://bi.im-g.pl/im/b3/ba/17/z24882099Q.jpg

W życiu każdego piłkarza ważne są pieniądze ale ważne są też wygrane mecze i turnieje. Oczywiście że ten turniej jest tylko przystawką do Euro ale nie jest dla piłkarzy tylko turniejem towarzyskim. Dla naszej drużyny to na pewno wielka szansa na duży wynik. Tak samo dla Włochów i Holendrów, którzy mimo wielkiej klasy piłkarzy nie pojechali na mundial do Rosji. Jak dostaliśmy w ryj z Holandią to był wielki larum jak słaby jest trener. Jak zaczęliśmy zdobywać punkty to nagle ten turniej jest nie ważny i nikogo nie interesuje. Prawda jest taka że kibicom ciężko jest zrozumieć że zespół Brzęczka może o coś grać. Myślę że wielu kibiców tak mu źle życzy (Brzęczkowi) że mają w dupie reprezentacje narodową. I myślę że do tego w dużej mierze przyczynili się niektórzy dziennikarze.

1

@Janiama Tymbardziej że jest szansa na super wynik

3

@Janiama tak czy tak Liga Narodow jest jak najbardziej zbędna. Euro i MŚ wystarczą .

konto usunięte

1

@ShawnC Gdyby tak było to Ramos, Lewandowski, Ronaldo, Kane, Lukaku, Griezmann, Mbappe czy inni siedzieliby w swoich klubach. Nie, to nie jest nie ważny turniej. Przynajmniej dla piłkarzy. Każdy z nas chciałby grac w koszulce z orłem na piersi. Tak czy nie? To dlaczego odbieracie piłkarzom czegoś fajnego? Czegoś co nie jest zwykłym meczem towarzyskim a małym turniejem za który są duże punkty w rankingu.

konto usunięte

6

@Janiama To turniej towarzyski. Zakłamanie rzeczywistości tego nie zmieni.

konto usunięte

0

@Janiama I te punkty w rankingu często zakłamują rzeczywista wartość reprezentacji. Taka jest prawda.

1

@Janiama
Punkty to na razie zdobyliśmy w 2 meczach z Bosnia:) więc nie ma się co zawczasu podniecać. Z Włochami to było szczęście a od Holandii wpierdziel. Popatrz na kadrę Włoch- czy oni poważnie traktują te rozgrywki?

konto usunięte

1

@Janiama Wszyscy normalni kibice mają wyrąbane na mecze reprezentacji, nie mówiąc o meczach reprezentacji w czasach pandemii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?