- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
1
Marnej jakości człowiek nawet Chiny uznały że Biden jest prezydentem został chyba w towarzystwie kima Putina i w sumie dudy zacne panie towarzystwo.Bo duda mu kampanii dobrej życzył.A nie zwycięstwa w wyborach.Niektórzy przegrywać nie potrafią.
https://www.o2.pl/informacje/dwa-trzy-tygodnie-co-sie-wydarzy-wielka-zapowiedz-trumpa-6575262629161952a
0
@Borneo wydają właśnie dziesiątki milionów dolarów, więc sądzą, że coś tam jest. Biden wczoraj ogłosił zbiórkę potrzebuje 30mln $ na batalie sądowe i prosi wyborców o wsparcie ;)
0
@NaFazieHitman to że ktoś chcę się sądzić nie oznacza że ma racje zwłaszcza że nic nie brakuje.Biden znajdzie te pieniądze bo jest dla niego dobry okres.Trump ma problemy finansowe i walczy o wszystko tylko widać nie ma z czym nawet rodzina mu mówiła odpuść.A oni wiedzą jak jest.z desperat.
2
@Borneo facet z majątkiem 2.5 mld $ nie ma pieniędzy ? skąd masz to info bo coś przegapiłem chyba
2
@NaFazieHitman gościu nawet po polsku nie potrafi ułożyć poprawnie zdania, więc nie wymagaj od niego logicznego myślenia
0
@NaFazieHitman był jakiś artykuł dotyczący jego inwestycji że są bardzo zadłużone zwłaszcza te pola golfowe.Dlatego też przyznawał sobie kontrakty na budowę tego muru.Znaleźli że nie płacił podatków bo nie zarabiał.On sam odmówił podania ile podatków zapłacił stwierdził że dużo płaci.
2
@Borneo z tego co wiem to demokraci wyslali mu kontrole skarbową i przez to nie miał prawa upubliczniać swoich zeznań podatkowych, pozatym twierdzi, że nie jest to w jego interesie pokazywać innym biznesmenom jak to działa u niego. kontrola nic nie wykryła, a o2 to ściek.. poczekajmy z wyrokami sądów na ostateczne ich wyniki i ocenimy sytuacje
1
@NaFazieHitman zobaczymy trzeba poczekać.