- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 714 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 714 Culés
0
Wyszedłem się przejść na plaże niedaleko Mostu Poniatowskiego w Warszawie patrzę a tu gimbaza sobie siedzi maja wódkę,piwo,wino i tylko co drugie słowo kur słychać xD ehh ta młodzież dzisiejsza
24
@Mixtape No dokładnie wstyd.... taka fajna atmosfera i się nie przyłączyć, dramat.
Przemyśl swoje zachowanie.
13
@Mixtape zapomniał wół?:)
13
@Mixtape za moich czasów to młodzi słuchali Mieczysława Fogga, tańczyli razem w kółku trzymając się za rączki i o 19:00 już wracali do domu grzecznie spać nie? Kiedyś młodzi nie pili alkoholu, nie palili papierosów i nie bluźnili.
2
@escarabajo ale wiesz chodzi mi o to że się narażają mocno że ich policja zgarnie tam byli tacy w wieku 15-16 lat było ich z 8 osób w dodatku koronawirus nie wolno takich imprez robić
0
@Mixtape oh co za przykra sprawa zobaczyłeś ich i musiałeś o tym napisać na rambli. zastanawiam się co gorsze
3
@Mixtape ja mając naście lat i kozacząc ze pije piwo tez wiedziałem ze to nie jest dobre, ale jednak to robiłem. Znajomi, chęć pokazania się. Jasne ze głos rozsądku powinien powiedzieć „hej, może poczytamy, każdy w samotności bo jednak jesteśmy niepełnoletni i do tego jest pandemia.” Ale tak to nie działa w tym wieku.
1
@NaFazieHitman kurła nie chcesz to nie czytaj nigdy nie zrozumiem takich głupich komentarzy nie podoba się to nie czytaj
0
@Mixtape ja nie rozumiem ludzi, którzy wtrącają się w zycie innych, chyba dlugo z domu nie wychodziłeś skoro pierwszy raz taka sytuacja cie spotkała
0
@escarabajo hheee jak dzik w sosnę, kiedyś to robiło się w stodole na sianie a teraz na przystanku lub masce samochodu