La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

konto usunięte

0

Bardzo głośne są klawiatury mechaniczne?

1

@ArdoFCB tak, sąsiedzi cię przeklną na zawsze.

1

@ArdoFCB Jak chcesz to Ci nagram jak na niej programuje. Mam Steel Series z niebieskimi ledami, zapomniałem modelu już. Są głośne na tyle że w biurze by Cie nienawidzili ale do domu jest świetna.
Odkąd używam, nie chce mi się patrzyć na żadne inne klawiatury.

0

@don'T.R.I.P.e co ty programujesz na klawiaturze?

0

@ArdoFCB Zależy jakie switche. Niebieskie mega głośne, czerwone i brązowe cichutkoe

0

@don'T.R.I.P.e co dokładnie programujesz i czy chcesz dorobić? ^^

0

@Cvzx Wszystko, jestem full stack.

0

@michal26 Nie, dzięki nie zrobie dla Ciebie drugiego facebooka :D A tak na serio pracuje na pełny etat w firmie więc nie chce mi się za bardzo więcej pracować ponad to.

1

@don'T.R.I.P.e haha :D
Szkoda, bo chciałem byś zrobił drugie Allegro, albo OLXa xDDDD

A tak na poważnie. Powodzonka życzę i rozumiem jak najbardziej :)

Z ciekawości zapytam - w czym robisz?

1

@michal26 Nie jestem pewien dokładnie o co pytasz to pozwole sobie wymienić większość technologii - Java, Python (z Flask), Javascript (React, NodeJS), Lua (Openresty NGINX), Ruby (troche lokalnych automatyzacji w Rake, testy integracyjne zautomatyzowane w Capybara + Cucumber), bash (skrypty), helm (głównie drobne zmiany w szablonach/konfiguracjach openshift/Kubernetes), wszelakie SQL ale głównie Postgres i IBM DB2. Pewnie jeszcze coś tam się znajdzie ale wymieniłem większość czego obecnie tykam regularnie. Dawniej bawiłem się też Androidem (Java) oraz iOSem (Swift) w Android Studio i XCode oraz Angularem od Google do aplikacji internetowych. Ogólnie nie jestem ekspertem w niczym więc robie w tym co akurat jest używane na projekcie bo szczerze mówiąc tak naprawde to wszystko jest podobne i wystarczy popatrzyć w dokumentacje żeby ogarnąć drobne różnice.
Jak to się mówi - główną umiejętnością deva jest umiejętność googlowania...

1

@don'T.R.I.P.e o to właśnie pytałem :)
Jak najbardziej się z Tobą zgodzę ;)
Różnic zbyt wielkich nie ma.

To powodzonka życzę i samych ciekawych projektów :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?