La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1485 Culés

konto usunięte

4

Szczęsny - Bereszyński - Glik - Bednarek - Reca - Szymański - Krychowiak - Linetty - Moder - Jóźwiak - Lewandowski

Ławka rezerwowych to jedno z największych atutów, które udało się zbudować tej druzynie. Dzisiaj na niej siedzą Fabiański, Kędziora, Walukiewicz, Rybus, Góralski, Zieliński, Grosicki, Piątek czy też Milik

0

@Janiama Jaki widzisz skład na Euro?

konto usunięte

0

@Wossi61FCB Gdyby wyszedł podobny to znaczy że to funkcjonuje :) Myślę że może Puchacz wskoczyć jeszcze do tej kadry. Na pewno Zieliński będzie grać bo jest za dobry by siedzieć na ławie. Jest Góralski do gry może Bielik, zobaczymy mamy na wiosnę mecze eliminacyjne do MŚ.

1

@Janiama Fajnie gdyby Puchacz wskoczył do składu. Po udanym Euro naprawdę ciekawy klub mógłby się nim zainteresować. Góralski myślę, że byłby bardzo dobry, ale z ławki, a w trójce środkowych pomocników widziałbym Ziela, Klicha i Modera. Na skrzydłach na ten moment najlepszymi wyborami byliby Jóźwiak i Grosik, ale zapewne tylko jeden z nich będzie miał miejsce w pierwszym składzie.

konto usunięte

1

@Wossi61FCB Klicha zapomniałem dodać :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?