La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

4

De Jong działaj dobre zawody, poza tym Wijnaldum i Depay kolejny raz pokazują jak bardzo mogliby być przydatni w Barcelonie i nie mówię o golach. Pjanic dzisiaj został zjedzony przez Wijnalduma, delikatnie mówiąc odebrał mu wszystkie chęci do gry zabiegujac go i blokując praktycznie większość opcji rozegrania - oby tym razem weto Kloppa aby został w LFC nie przeszło bo za Busiego bym go widział i to za darmo po sezonie.

1

@JarekS Gini w repce jest kozak. Zupełnie inny zawodnik niż w Liverpoolu gdzie służy jako wół roboczy od niewidzialnych prac i biegania.

1

@Coutinho007 zgadza się ale warto odnotować że w związku z tym co napisałes wiadomo już dlaczego Koenan go chciał u nas bo w pomocy potrafi wszystko. Wg mnie jest przekotem i nie ma się co dziwić że jego pozycja w pierwszej 11 zarówno w LFC jak i Niderlandów jest nie do ruszenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?