- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
1
Witam. Poleca ktoś coś na oddech dla psa? Czytałem ze te wszystkie chrupeczki które niby czyszczą zęby są słabe. Weterynarz mi powiedział żeby codziennie myc mu gazikiem i woda utlenioną ząbki, ale chciałbym spróbować czegoś innego jeszcze. Ktoś zna coś sprawdzonego ?
4
@Janas11224 nie wąchaj mu mordy, 100% działa
3
@Janas11224
- Dobrej jakości karma (tak, brzydki oddech z pyska jest spowodowany jego dietą)
- Naturalne gryzaki, którymi pies oczyści sobie zęby (np. żwacze albo skóra jelenia)
- Codzienne mycie zębów psu po ostatnim posiłku. Oczywiście specjalną pastą i szczoteczką.
Robimy tak od szczeniaka i przez ponad 3 lata psu ani razu nie śmierdziało z pyska.
Jeżeli zebrał już mu się kamień na zębach, to na zabieg usunięcia kamienia. Ewentualnie jeśli nie to, istnieć może też obawa, że brzydki zapach spowodowany jest jakimiś problemami chorobowymi. Wtedy już jakieś konkretne badania zlecone przez specjalistę, ale pewnie sama higiena wystarczy.
1
@Janas11224 gumę orbit mu daj albo mentosa
1
@NeroTFP karmę ma bardzo dobrą, Acane. Z gryzieniem jest ten problem ze nie gryzie nic bo jest leniem xD właśnie myśle nad tym myciem zębów, zobaczymy czy mi pozwoli :p a kamienia nie ma jeszcze, trochę z tylu ale tak to bialutkie ząbki. Ogólnie to mam tego psa od tygodnia, więc jeszcze nie zdążyłem o to zadbać
1
@Transu96 nie da się nie całować tego kochanego pyszczka :*
0
@Janas11224 Moja psinka gryzie mi krzaczki, patyki, plastiki i wszystko co się da. :P