La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

konto usunięte

0

350 zeta za Demon Souls. Moje ukochane soulsy wyszły niestety jako exclusive, problem w tym, że nie lubię być aż tak otwarcie dymany.
Przecież to za 2 lata będzie kosztować dalej 200 zł. Nie wiecie jak z cenami gier nextgenowych na Xboxa? Chyba pierwszy raz się zastanawiam na serio nad kupnem zielonej po tym co odstanislaowliło Sony.

1

@koziar Teraz powoli wszystko będzie szło w górę. Wbrew pozorom 60 euro za grę było już od dobrych kilkunastu lat, więc nie powinny dziwić podwyżki cen, koszty produkcji gier rosną, a że dla Polaka to dużo, no to już trudno. Natomiast jeśli gry będą trzymać swoją wartość to ma też swoje plusy. Obecnie posiadam Nintendo Switch i większość gier nawet kilku letnich kosztuje po 250 zł i wiesz co z tym robie? Wymieniam/sprzedaje za 2 stówki i kompletnie nie odczuwam straty pieniędzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?