- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1643 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1643 Culés
16
@Moderacja @juliacicha @wpwelement ( nie wiem kogo zapytać w tej sprawie czy też zaproponować). Pewnie już ktoś to do was pisał, ale czy rozważacie ulepszyć ignorowanie/blokowanie użytkowników ze skutkiem takim, że nie widzicie ŻADNEJ aktywnosci danej osoby? Osoby te stawalyby się dla siebie niewidoczne i wydaje mi się, że fajnie zda to egzamin.
Na podobnej zasadzie jak na Facebooku to jest.Pozdrawiam
5
@Rust_Cohle W sensie, tak jak kobiety mają w stosunku do mnie? Myślę że zdałoby to egzamin skutecznie.
0
@Rust_Cohle Dużo roboty z tym, raczej nie zrobią
6
@dawidor9 Nie chodzi o robotę, bo to przecież popularna forma na gorszych forach. Chodzi o ruch na stronie - im więcej ignorowanych, tym mniej kłótni i dram.
3
@Rust_Cohle Taki pomysł był już rzucany ze 2 lata temu. Sam sobie odpowiedz dlaczego jeszcze nie został wprowadzony :]
1
@Danny Gaucho jednak chętnie poznałbym ich oficjalne stanowisko w tej sprawie.
0
@Rust_Cohle strona całkowicie stanęła w miejscu od kiedy Robertinho odszedł, ba, zaczęła się cofać, wiec na wiele bym nie liczył
1
@Rust_Cohle Też pisałem w tej sprawie i popieram w 100%. W jeden dzień zrobiłby się spokój.
0
@Rust_Cohle Też jestem bardzo mocno za takim rozwiązaniem i paru użytkowników, z którymi rozmawiałem o tym też. O wiel wiel gorsze fora niż to taką opcje mają. Chodzi tylko żeby zamiast "ignorujesz tego uzytkownika" nie było nic tak jak na innych forach. Człowiek,b y wyrwal niepotrzebne chwasty i zapomniał, że istnieją i cieszył się rozmową z tymi normalnymi. @Moderacja prosimy.